• ledlive

Kategoria Firmy: Usługi

O firmie
O firmie
Galeria
Podobne firmy
  • Nr pomieszczenia: 162, 164, 014, 016

     Szukasz produktów LED najwyższej jakości oraz nowoczesnych rozwiązań multimedialnych?Możesz zakończyć poszukiwania, TRAFIŁEŚ IDEALNIE !

    LEDLIVE to grupa profesjonalistów zapewniająca najlepszy sprzęt dla najbardziej wymagających. Działamy w zakresie sprzedaży i wynajmu ekranów LED, organizujemy również kampanie reklamowe na sieci wielkoformatowych nośników dla klientów korporacyjnych oraz dla instytucji. Realizowane przez nas kampanie mają za zadanie inspirować Klientów do odkrywania ich kreatywności wzmacnianej naszą technologią.

    Na rynku ekranów LED jesteśmy już od 10 lat. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz zbudowaliśmy zespół osób współpracujących ze sobą w sposób uporządkowany i skoordynowany. Każde nowe zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Stawiamy sobie za cel wywołanie uśmiechu na twarzy klienta, który jest   najważniejszą osobą w firmie. Znajduje się w centrum naszego działania i jego życzeniom podporządkowane są procesy firmy.  LedLIVE to firma, która zawsze będzie wierna podstawowej wartości w biznesie: obietnicy niezawodnej jakości.